Gönderen Konu: Çocuklarınızla birlikte İzleyebileceğiniz Film Önerileri nelerdir?  (Okunma sayısı 322 defa)

Nisan 05, 2020, 01:30:09 öö

manager

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • İleti: 322
    • Profili Görüntüle
Patlatın mısırlarınızı, ışıkları kısın ve harika bir aile filmi gecesi için birbirinizi motive edin. Ama ne izlemeliyiz diye düşünenlere harika film önerilerimiz var. Günümüzde internet üzerinden ulaşarak çocuklarınızla  birlikte izleyebileceğiniz  çok fazla film seçenekleri var , ayrıca her yıl vizyona giren çok sayıda animasyon filmi.
Çocuklarınızın gerçek bir sinema sever olmasını ve hayata farklı pencerelerden bakabilmesini  istiyorsanız, test edilmiş onaylanmış bir klasik seçin ( tüm zamanların en iyi çocuk filmleri listemizde bir yer alabilmiş). Tabii, Disney'in çıkardığı filmleri Snow White ve Yedi Cüceler gibi filmleri izlemeklede yanlış bir seçim yapmış olmazsınız. Ayrıca, dünyanın dört bir yanından, İngiltere'deki Aardman Animations ve Japonya'daki Studio Ghibli gibi yerlerden, en komik veya en yenilikçi animasyonların bazılarını ortaya çıkaran çocuk filmleri de var.
Bu listedeki önerilerden hareket edrseniz, stop-motion filmlerin teknik becerisine hayran kalabilir, elle çizilmiş animasyonların saflığında  eğlenebilir, geçmişin en şaşırtıcı müzik dizilerinden bazılarına göz atabilir veya şaşırabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, ailenizin film zamanına yakışır seçimler olacaktır